Ogłoszenia duszpasterskie- 9.05.2021r.

SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY                                                                9 maja 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Przez cały maj codziennie, także dziś, po mszy o godz. 17.00 nabożeństwo majowe z procesją. Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa. W tych dniach naszą modlitwą szczególnie otaczamy młodzież, która w przyszłą niedzielę przystąpi do sakramentu bierzmowania.

 

  1. W najbliższy czwartek, 13 maja, wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej i kolejna rocznica zamachu na Jana Pawła II w 1981 r. O godzinie 19.00 pierwszy w tym roku różaniec fatimski. Pamiętajmy aby przynieść ze sobą karteczki z intencjami, które zanosić będziemy przez wstawiennictwo Matki Bożej. Karteczki będzie można składać w koszyku przed figurą Pani Fatimskiej.

 

  1. W związku z poprawiającą się sytuacją epidemiczną i znacznym spadkiem zachorowań a także biorąc pod uwagę stopniowe znoszenie obostrzeń w najbliższych dniach pragniemy rozpocząć wizytę duszpasterską w rodzinach naszej parafii. W tym roku będzie ona połączona z błogosławieństwem paschalnym naszych domów.

Rozpoczniemy w najbliższy piątek od godz. 9.00. Odwiedzimy mieszkańców Tarach (1 ks.). Od godz. 15.00 w piątek ulica Boczna (2 ks.)

Sobota 15 maja

od godz. 9.00 Popowo 2 ks.

od godz. 15.00 ul. Pułaskiego – 1 ks. i Kasztanowa 1 ks.

 

  1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

 

  1. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby kościoła, które w ostatnim tygodniu w kopertach na tacę oraz drogą internetową złożyły 3 rodziny. Kontynuujemy prace związane z powiększeniem chóru tak aby w kolejnych tygodniach rozpocząć kolejny etap instalacji organów. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą włączają się w to dzieło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *