Ogłoszenia duszpasterskie – 16.01.2022

DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 16 stycznia 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Od 18 do 25 stycznia w Kościele obchodzimy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W tym czasie chrześcijanie różnych wyznań gromadzą się na wspólnych nabożeństwach, konferencjach i spotkaniach ekumenicznych. W ten sposób podejmują wysiłek, aby przezwyciężyć wszelkie podziały i doprowadzić do jedności wspólnoty wierzących w Chrystusa.

2. W piątek, 21 stycznia, będziemy obchodzili Dzień Babci, a w sobotę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Niech będzie to czas szczególnej pamięci i życzliwości dla naszych dziadków i babć. Żyjącym wypraszajmy obfitość Bożego błogosławieństwa, a zmarłym radość życia wiecznego.

3. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

4. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby kościoła złożone w kopertach na tacę oraz drogą internetową oraz ofiary składane podczas kolędy.

5. W przyszłym tygodniu ofiary składane na tacę będą przeznaczone na koszty ogrzewania, które jak wszyscy wiemy w ostatnim czasie wzrosły dramatycznie.

6. Kontynuujemy wizytę duszpasterską w rodzinach naszej parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy tak serdecznie gościli nas w ostatnich dniach. W tym tygodniu pragniemy odwiedzić naszych parafian wg następującego porządku:

Poniedziałek, 17 stycznia
Od godz. 15.00 ul. Miła i Konwaliowa – 1 ks., ul. Lawendowa, Wrzosowa i Cicha – 1 ks.

Wtorek, 18 stycznia
Od godz. 15.00 ul. Sportowa – 2 ks.

Środa, 19 stycznia
Od godz. 15.00 ul. Kolejowa – 2 ks.

Czwartek, 20 stycznia
Od godz. 15.00 ul. Konopska – 2 ks.

Piątek, 21 stycznia
Od godz. 15.00 ul. Rolna – 1 ks.
Od godz. 16.00 ul. Kasztanowa – 1 ks.

Już teraz otaczamy naszych parafian wyprzedzającą modlitwą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.